Omega-Plus-Ol energia Dla gołębi Backs 500ml
89,99 zł
999 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

BACKS Omega-Plus-Ol
Opakowanie: 500ml
Olej Backs Omega-Plus-Öl stworzono według najnowszych badań naukowych w dziedzinie odżywiania gołębi pocztowych. Poprzez optymalną kombinację kwasów tłuszczowych omega osiąga się zwiększone wydobycie pokładów energii u gołębi, potrzebnej na loty. Dzięki zawartości lecytyny poprawia przemianę materii, magazynowanie i transport kwasów tłuszczowych w organizmie. Ponadto Backs Omega-Plus-Öl wzmacnia układ immunologiczny i przyspiesza rekonwalescencję chorych gołębi. Pomaga także gołębiom dobrze znosić wszelkie zmiany, wkładanie ich do koszy oraz transport. Dlatego też produkt zaleca się stosować przez cały rok, 2-3 razy w tygodniu.
Dawkowanie:
Backs Omega-Plus-Öl może być podawany przez cały rok, po 2-3 razy tygodniowo.
5 ml preparatu rozprowadzić na karmie. Tak przygotowany produkt wystarczy dla 20 gołębi. Stosować 1 raz w ciągu dnia.

Zapraszam również na inne nasze aukcje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Omega-Plus-Ol dla gołębi Backs 500ml |
| Marka | Backs |
| Rodzaj | inny |
| Nazwa handlowa | Omega-Plus-Ol olej dla gołębi Backs 500ml |
| Opakowanie | plastikowa butelka |
| Postać | olej |
| Typ karmy | inny |
| Zastosowanie | inne |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Pojemność | 0.5 |
| Waga | 0.5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |




