Ogniwo zapinane, ocynk, 5 mm., Kerbl
4,62 zł
Brak w magazynie
Opis
- grubość materiału: 5mm
- materiał: ocynkowany metal
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,02 kg |
|---|---|
| Drugi kod | 3070 |
| Marka | KERBL |
| ø Średnica | 5 mm |
| Kod dostawcy | 3070 |
| Waga netto | 0.02 kg |
| Główny EAN-13 | 4018653300701 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 7326 90 98 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 10/1.000 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Poprzedni kod SKU | 01-2302 |
| Pakowanie - informacja logistyczna | 10/1.000 |



