Ocet jabłkowy 8% dla gołębi Irbapol 1000ml 1L
18,89 zł
944 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Ocet jabłkowy – Irbapol
Opakowanie: 1000ml
Ocet jabłkowy 8% wpływa na lepsze trawienie i obniżenie ciśnienia krwi. Polecany jest dla wdowców i młodych gołębi.
Działanie octu jabłkowego:
– produkcja kwasów w jelitach
– lepsze trawienie
– obniżenie ciśnienia tętniczego
– pomaga przeciwko skurczom mięśniowym
– zapobiega nietypowemu rozwolnieniu
– poprawia elastyczność piór
– dezynfekuje wodę pitną i wspomaga leczenie żółtego guzka
– zapobiega infekcjom salmonelli, E-Coli itp.
Polecany dla wdowców i młodych gołębi.
Podczas spokojnego sezonu 3 do 4 tygodni codziennie. W okresie pierzenia 3 do 4 dni w tygodniu. W okresie lęgowym 2 i 3 dzień po powrocie. Gołębiom młodym – codziennie. Jeśli wystąpi biegunka – codziennie.
DAWKOWANIE:
1 łyżka stołowa na 1 litr wody pitnej.
Zapraszam również na inne nasze aukcje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Ocet jabłkowy 8% dla gołębi Irbapol 1000ml 1L |
| Marka | Irbapol |
| Rodzaj | inny |
| Nazwa handlowa | Ocet jabłkowy 8% dla gołębi Irbapol 1000ml 1L |
| Opakowanie | plastikowa butelka |
| Typ karmy | inny |
| Zastosowanie | inne |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Pojemność | 1 |
| Waga | 1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |



