Multi vet multiwitamina i mikroelementy vet animal 250 ml
46,89 zł
982 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
⭐️MULTI-VET – Multiwitamina wzbogacona mikroelementami dla gołębi 250ml⭐️
✅ Multi-Vet to kompleksowa multiwitamina wzbogacona mikroelementami, która wspomaga prawidłowy metabolizm oraz funkcjonowanie całego organizmu gołębia. Produkt jest idealnym rozwiązaniem do uzupełniania niedoborów witamin i minerałów u młodych oraz dorosłych gołębi. Dzięki zawartości mikroelementów takich jak żelazo, miedź, mangan i cynk, Multi-Vet poprawia kondycję ptaków, wspiera ich układ krwionośny, kości oraz stawy, a także pozytywnie wpływa na płodność, wzrost piór oraz wylęgowość. Produkt jest szczególnie polecany po kuracjach lekowych, szczepieniach, w przypadku stresu, zmian temperatur oraz w okresie pierzenia.

Korzyści z stosowania Multi-Vet:
- ✅Wspomaga metabolizm i prawidłowe funkcjonowanie organizmu gołębia.
- ✅Żelazo wspiera tworzenie hemoglobiny we krwi.
- Miedź jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu krwionośnego.
- ✅Mangan poprawia stan stawów, układu kostnego oraz wspiera przemiany energetyczne.
- ✅Cynk ma wpływ na wzrost kości, piór, płodność oraz przyswajanie składników odżywczych.
- ✅Pomaga poprawić wyniki w lotach konkursowych oraz wspiera prawidłowy rozwój młodych gołębi.

➡️Składniki analityczne:
- Wilgotność: 86,70%
- Popiół surowy: 0,01%
- Białko surowe: 0,00%
- Sód: 0,00%
- Oleje i tłuszcze surowe: 1,20%
- Metionina: 0,00%
- Włókno surowe: 0,00%
- Lizyna: 0,00%
➡️Instrukcja stosowania:
- 1-2 ml na 1 litr wody pitnej (dla 20 gołębi o wadze ok. 450 g/szt.) przez 2-3 dni lub 6 ml na 1 kg karmy dla 40 gołębi przez 3 dni.
- Stosować w środku tygodnia podczas lotów.
- W okresie parowania, karmienia młódków, pierzenia, po kuracjach lekowych podawać 1-2 ml na 1 litr wody pitnej przez 3-5 dni.

➡️Wydajność:
1 opakowanie 250 ml wystarcza na 125 litrów wody pitnej lub 41,6 kg karmy.
Przechowywanie:
➡️Przechowywać w ciemnym, chłodnym i suchym miejscu.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,4 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | MULTI-VET multiwitamina dla gołębi 250 ml |
| Marka | Vet Animal |
| Rodzaj | witaminy i aminokwasy |
| Nazwa handlowa | MULTI-VET multiwitamina dla gołębi 250 ml Vet Animal Centrum Zdrowia Gołębi |
| Opakowanie | plastikowa butelka |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Pojemność | 0.25 |
| Waga | 0.1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.4 |
| EAN | 5903672463317 |






