Maszynka do strzyżenia owiec Econom Nova, przewodowa, Aesculap
2620,91 zł
Nowa, uniwersalna maszynka do strzyżenia owiec i specjalnego strzyżenia bydła. Nowa koncepcja głowicy, pozwala zamocować specjalnie opracowane krótsze ostrze, dzięki czemu strzyżenie owiec staje się efektywniejsze i łatwiejsze!
2 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
Nowa, uniwersalna maszynka do strzyżenia owiec i specjalnego strzyżenia bydła. Nowa koncepcja głowicy, pozwala zamocować specjalnie opracowane krótsze ostrze, dzięki czemu strzyżenie owiec staje się efektywniejsze i łatwiejsze!
- Zaprojektowany w Niemczech silnik radzi sobie z największymi przeszkodami podczas strzyżenia, maszynka sunie po sierści.
- Doskonały przepływ powietrza zapewnia nieznaczne nagrzewanie.
- Smukła obudowa dopasowana do dłoni i mała waga produkty pozwalają na przyjemną, nie męczącą pracę.
- Wymiana filtra powietrza i szczotek węglowych bez użycia narzędzia.
- Zintegrowane elektroniczne sterowanie rozruchem i zabezpieczenie przed przeciążeniem zapewniają optymalne bezpieczeństwo pracy.
- Ostrza wykonane ze specjalnego stopu stali węglowej, które można ostrzyć, pozwalają na równomierną i stałą jakość strzyżenia.
- Kabel 5 m.
- Moc 200 W.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,8 kg |
|---|---|
| Marka | AESCULAP |
| Kod dostawcy | GT694 |
| Drugi kod | GT694 |
| Rodzaj zasilania | Sieciowy (N) |
| Kolor producenta | niebieski |
| Waga netto | 2.8 kg |
| Długość cięcia [mm] | 3,5 |
| Główny EAN-13 | 4018653235720 |
| W opakowaniu | <p>1 x maszynka do strzyżenia Econom Nova </p><p>1 x ostrze górne (GT578)</p><p>1 x ostrze dolne (GT598)</p><p>1 x olej marki Aesculap (GT604)</p><p>1 x instrukcja obsługi </p><p>1 x odporna na uderzenia walizka</p> |
| Aktualność | Oferta stała |
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Kod CN | 8510 20 00 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/6 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| System ostrzy | Zestaw ostrzy |
| Waga produktu | 1200 g |
| Dedykowane dla | owiec |






