Legowisko dla psa lub kota Amelie, 71 x 64 cm, Kerbl
197,89 zł
2005 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
Legowisko dla psa lub kota Amelie, 71 x 64 cm, Kerbl – Dwustronna Poduszka z Weluru
Szukasz komfortowego i stylowego legowiska dla swojego pupila? Legowisko Amelie od renomowanej marki Kerbl to doskonałe rozwiązanie! Wymiary 71 x 64 cm sprawiają, że jest idealne dla psów i kotów. Dwustronna poduszka z miękkiego, przyjemnego w dotyku weluru zapewnia najwyższy komfort, a dzięki wypełnieniu z 100% poliestru legowisko jest trwałe i odporne na odkształcenia. Możliwość prania w 30°C ułatwia utrzymanie legowiska w czystości. Elegancki design wpasuje się w każde wnętrze, zapewniając Twojemu pupilowi przytulne miejsce do wypoczynku.
Zainwestuj w wygodę i jakość – wybierz legowisko Amelie!
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 71 × 64 × 15 cm |
| Marka | KERBL |
| Drugi kod | 81270 |
| Kolor producenta | kremowy/bordowy |
| Kod CN | 6307 90 98 |
| Główny EAN-13 | 4018653059425 |
| Wysokość | 15 cm |
| Aktualność | Oferta stała |
| Długość | 71 cm |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Materiał | Poliester |
| Kod dostawcy | 81270 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Waga netto | 1.25 kg |
| Szerokość | 64 cm |




