Legginsy jeździeckie HighWaist, damskie, czarne, roz. 38/40, Covalliero
634,77 zł
3 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
Legginsy jeździeckie z wysoką talią z pełnym lejem zapewniają mocne siedzenie w siodle i pełną swobodę ruchów. Przemyślany wzór z 4-kierunkowym rozciąganiem gwarantuje doskonałe dopasowanie, nawet po wielokrotnym praniu.
- Klasyczne legginsy jeździeckie, wykonane z niezwykle elastycznego mikrowłókna, z wysokim stanem.
- Wyjątkowo szeroki i wygodny stan bez zamka błyskawicznego.
- Praktyczna kieszeń na telefon komórkowy po obu stronach.
- Krój Highwaist, zapewniający doskonały komfort noszenia.
- Naszywane tylne kieszenie z błyszczącą aplikacją.
- Zachowują kształt dzięki najwyższej jakości.
- Pełny lej silikonowy Covalliero.
- Elastyczne w 4 kierunkach.
- Możliwość prania w pralce w temperaturze 30 °C.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,35 kg |
|---|---|
| Marka | COVALLIERO |
| Drugi kod | 3228289 |
| Główny EAN-13 | 4018653853702 |
| Kod dostawcy | 3228289 |
| Aktualność | Nowość |
| Waga netto | 0.35 kg |
| Kod CN | 6104 63 00 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/20 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Linia/seria | Katalog Koń i Jeździec 2024 |
| Pakowanie - informacja logistyczna | 1/20 |
| URL Key | legginsy-jezdzieckie-highwaist-damskie-czarne-roz-38-40-covalliero-3228289 |
| Kolor | czarny |
| EAN-13 | 4018653853702 |
| Kod taryfy celnej | 6104 63 00 |
| Widoczny w e-commerce | Tak |
| Kraj pochodzenia | Indie |
| Ilość w opakowaniu | 1.0000 |
| Opis zwyczajowy | SPODNIE, BRYCZESY I SZORTY |
| Wielokrotność j.m. bazowej | 1.0000 |
| Nazwa | Legginsy jeździeckie HighWaist, damskie, czarne, roz. 38/40, Covalliero |
| Opis | <p>Legginsy jeździeckie z wysoką talią z pełnym lejem zapewniają mocne siedzenie w siodle i pełną swobodę ruchów. Przemyślany wzór z 4-kierunkowym rozciąganiem gwarantuje doskonałe dopasowanie, nawet po wielokrotnym praniu.</p><ul><li>Klasyczne legginsy jeździeckie, wykonane z niezwykle elastycznego mikrowłókna, z wysokim stanem.</li><li>Wyjątkowo szeroki i wygodny stan bez zamka błyskawicznego.</li><li>Praktyczna kieszeń na telefon komórkowy po obu stronach.</li><li>Krój Highwaist, zapewniający doskonały komfort noszenia.</li><li>Naszywane tylne kieszenie z błyszczącą aplikacją.</li><li>Zachowują kształt dzięki najwyższej jakości.</li><li>Pełny lej silikonowy Covalliero.</li><li>Elastyczne w 4 kierunkach.</li><li>Możliwość prania w pralce w temperaturze 30 °C.</li></ul> |
| Waga brutto | 0.36 kg |
| Tax Class | VAT23 |
| ABC | N |
| Grupa księgowa | Towary 23% |
| Jednostka miary | Sztuka |
| Główny kod kreskowy typ | EAN13 |
| Jednostka zakupowa | Sztuka |
| Jednostka magazynowa | Sztuka |
| Visibilty CA | Not |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuka |
| Base | /2/1/215194_Hauptbild__3228286_f359.jpg |
| Display WeSupply Delivery Estimation | Tak |
| Small | /2/1/215194_Hauptbild__3228286_f359.jpg |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
| Thumbnail | /2/1/215194_Hauptbild__3228286_f359.jpg |
| Meta description | Legginsy jeździeckie HighWaist Covalliero, czarne, roz. 38/40. Wysoka talia, pełny lej silikonowy, elastyczne mikrowłókno, kieszenie na telefon, pranie w 30°C. |
| Artykuł | 3228289 |
| Grupa Asortymentowa - nazwa | Bryczesy |
| Zdjęcie 1 | f/3/5/9/f359327bc247757121e6883f20dcdc3152a4ca75_215194_Hauptbild__3228286.jpg |
| Nazwa branży | Branża 04 |
| Kod branży | 2004 |
| Zdjęcie 2 | 0/2/1/9/0219dbe1fc529be1eac6a89a092b518dbb8c017b_215195_Zusatzbild__3228286.jpg |
| Zdjęcie 3 | 7/e/b/b/7ebb10280bd6cb6efe123110c9db9eeef2617124_215196_Zusatzbild__3228286.jpg |
| Zdjęcie 4 | 0/5/d/c/05dc20089e24473e821d80fb2eec16a2e6e2b3ec_215432_Anwendungsbild__3228292.jpg |
| Zdjęcie 5 | a/4/2/1/a421b64fcbf4c763ed7be998450cd92615fdba46_215434_Anwendungsbild__3228292.jpg |
| Zdjęcie 6 | 4/7/0/3/470314106b19551d04ce6ae0035429b7ab935b11_215431_Anwendungsbild__3228292.jpg |
| Minimalna ilość do zamówienia | 1.0000 |
| Enable RMA | 2 |
| Grupa Asortymentowa - kod | 110102000000 |
| Stan magazynowy | 12.0000 |
| Stan magazynowy - maksimum | 6.0000 |
| Stan magazynowy - minimum | 4.0000 |
| Sugerowana cena detaliczna brutto | 343.120000 |
| Rozmiar | 38/40 |








