Łańcuch pojedynczy z karabińczykiem, 66 cm x 6 mm, ocynkowany, Kerbl
58,22 zł
48 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- wszystkie ogniwa są ocynkowane
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,64 kg |
|---|---|
| Wymiary | 66 cm |
| Drugi kod | 12509 |
| Marka | KERBL |
| Kod dostawcy | 12509 |
| Waga netto | 0.64 kg |
| Główny EAN-13 | 4018653125090 |
| Długość | 66 cm |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 7315 90 00 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/10 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Poprzedni kod SKU | 01-2192 |



