Koncentrat Cielak Piast Pasze Dla Cieląt Cielaków od 14 dnia życia 25kg
70,00 zł
997 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Koncentrat Cielak – Piast Pasze
Opakowanie: 25kg
Koncentrat Cielak to doskonała mieszanka paszowa uzupełniająca dla cieląt, stworzona z myślą o zapewnieniu optymalnych warunków do zdrowego rozwoju od 14 dnia życia. Produkt w postaci sypkiej należy wymieszać ze zbożami lub produktami ubocznymi zbóż, co pozwala uzyskać pełnowartościową paszę treściwą.
Na początku odchowu (do 4 tygodnia) zaleca się stosowanie paszy treściwej Cielak Musli lub Cielak (dostępne w naszych ofertach). Koncentrat Cielak zapewnia odpowiednie poziomy białka, wspierając szybki przyrost masy cieląt i rozwój układu pokarmowego.
Składniki:
- Śruta sojowa
- Śruta rzepakowa
- Drożdże
- Węglan wapnia
- Fosforan jednowapniowy
- Chlorek sodu
- Wywar melasowy z buraków cukrowych
Składniki analityczne (na 1 kg):
- Białko ogólne: 38%
- Energia netto: 6,9 MJ
- Wapń: 2,8%
- Fosfor: 1,4%
- Sód: 0,9%
- Magnez: 0,6%
- Witamina A: 100 000 IU
- Witamina D3: 20 000 IU
- Witamina E: 100 mg
Dawkowanie:
- 30% udział Koncentratu Cielak: pasza o 18% białka ogólnego.
- 35% udział Koncentratu Cielak: pasza o 20% białka ogólnego.
Zapewnij swoim cielętom zdrowy start z Koncentratem Cielak!

Informacje dodatkowe
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 20 cm |
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Koncentrat Cielak dla cieląt PIAST Pasze 25kg |
| Marka | Piast |
| Przeznaczenie | dla bydła |
| Waga | 25 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 25.1 |







