Koncentrat dla opasów byków Big Byk Neorol 1000kg z dostawa
2400,00 zł
911 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Koncentrat Big Byk – Neorol
Opakowanie: worek 25kg x 40 = 1000kg
Koncentrat Big Byk wyprodukowany przez firmę Neorol to mieszanka paszowa uzupełniająca dla młodego bydła rzeźnego (od 6 miesiąca życia) – przeznaczona do sporządzania mieszanek paszowych uzupełniających lub do bezpośredniego uzupełniania składników analitycznych w dawce pokarmowej.




Informacje dodatkowe
| Waga | 1000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 × 100 × 160 cm |
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Koncentrat Big Byk dla opasów Neorol 25kg |
| Marka | Neorol |
| Przeznaczenie | dla bydła |
| Waga | 25 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 25.1 |







