Kask jeździecki Nerron, czarny, 55-59 cm, Covalliero
396,25 zł
1032 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- aerodynamiczny profil w wyszukanej czerni
- system talerzy umożliwiający płynne dopasowanie jednej ręki do wielkości głowy
- wysokość pierścienia na głowę z tyłu głowy można również regulować za pomocą systemu zatrzaskowego
- wyjątkowo twarda skorupa kasku
- z elastycznym daszkiem
- wyjątkowy system wentylacji zapewnia optymalny klimat pod hełmem
- otwory wentylacyjne ze zintegrowanymi moskitierami
- 4-punktowe zapięcie z wysokiej jakości zamknięciami
- wyjmowana wyściółka ułatwiająca czyszczenie
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,65 kg |
|---|---|
| Marka | COVALLIERO |
| Drugi kod | 32299 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Kolor producenta | czarny |
| Główny EAN-13 | 4018653322994 |
| Kod dostawcy | 32299 |
| Waga netto | 0.65 kg |
| Kod CN | 6506 10 10 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| URL Key | kask-jezdziecki-nerron-czarny-55-59-cm-covalliero-32299 |
| ABC | A |
| EAN-13 | 4018653322994 |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Ilość w opakowaniu | 1.0000 |
| Kolor | czarny |
| Kod taryfy celnej | 6506 10 10 |
| Opis zwyczajowy | NAKRYCIA GŁOWY ZABEZPIECZAJĄCE, Z TWORZYW SZTUCZNYCH,NAWET Z PODSZYCIEM LUB PRZYBRANIEM |
| Waga brutto | 0.65 kg |
| Nazwa | Kask jeździecki Nerron, czarny, 55-59 cm, Covalliero |
| Tax Class | VAT23 |
| Opis | <ul><li>aerodynamiczny profil w wyszukanej czerni<BR><BR></li><li>system talerzy umożliwiający płynne dopasowanie jednej ręki do wielkości głowy<BR><BR></li><li>wysokość pierścienia na głowę z tyłu głowy można również regulować za pomocą systemu zatrzaskowego<BR><BR></li><li>wyjątkowo twarda skorupa kasku<BR><BR></li><li> z elastycznym daszkiem<BR><BR></li><li>wyjątkowy system wentylacji zapewnia optymalny klimat pod hełmem<BR><BR></li><li>otwory wentylacyjne ze zintegrowanymi moskitierami<BR><BR></li><li>4-punktowe zapięcie z wysokiej jakości zamknięciami<BR><BR></li><li>wyjmowana wyściółka ułatwiająca czyszczenie</li></ul> |
| MOQ - Zwiększanie ilości | 1 |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuka |
| Powiązany website | base,ca_export |
| Visibilty CA | Not |
| Base | /1/2/124686_Hauptbild__32299_e471.jpg |
| Display WeSupply Delivery Estimation | Tak |
| Small | /1/2/124686_Hauptbild__32299_e471.jpg |
| Meta title | Kask jeździecki Nerron, czarny, 55-59 cm, Covalliero |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
| Thumbnail | /1/2/124686_Hauptbild__32299_e471.jpg |
| Swatch | no_selection |
| Meta description | Kask jeździecki Nerron, czarny, 55-59 cm, Covalliero. Aerodynamiczny, z systemem dopasowania, wyjątkową wentylacją i wyjmowaną wyściółką. |
| Artykuł | 32299 |
| Grupa Asortymentowa - nazwa | Kaski jeździeckie |
| Zdjęcie 1 | e/4/7/1/e4714f809e5bb9ae86fe880fd6a68164e7f271af_124686_Hauptbild__32299.jpg |
| Nazwa branży | Branża 04 |
| Cena PL01 | 0.000000 |
| Cena PL02 | 132.870000 |
| Cena PL03 | 132.870000 |
| Cena PL04 | 127.340000 |
| Cena PL05 | 127.340000 |
| Cena PL06 | 0.000000 |
| Cena PL14 | 121.800000 |
| Kod branży | 2004 |
| Cena PL15 | 110.720000 |
| Cena PL23 | 127.340000 |
| Cena PL24 | 127.340000 |
| Cena PL25 | 127.340000 |
| Zdjęcie 2 | 4/e/f/7/4ef75543fb74cc16557747963b5ca4a3069815a8_86189_Zusatzbild__32299.jpg |
| Zdjęcie 3 | 4/7/8/5/478565d269727d521370aa98831e24c876686214_86188_Zusatzbild__32299.jpg |
| Zdjęcie 4 | b/0/7/4/b074b83a68bb395f8724cd5a462e7f1b252bf95e_110950_Zusatzbild__32299.jpg |
| Zdjęcie 5 | 8/d/9/0/8d909afa72c0bcc852ba9fa2c671b5b44eb37a92_110953_Zusatzbild__32299.jpg |
| Enable RMA | 2 |
| Grupa Asortymentowa - kod | 110105000000 |
| Sugerowana cena detaliczna brutto | 214.190000 |
| Rozmiar | 55-59 cm |







