Karma, pasza dla gołębi Rozpłodowa R Ełpol 25kg
80,00 zł
987 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

R Karma dla gołębi Rozpłodowa – Ełpol
Opakowanie: 25 Kg
Mieszanka z większym procentem grochu, który zawiera dużo wapnia, gwarantuje zdrowe młode gołębie oraz udany okres odchowu.
Skład:
- Kukurydza drobna 20%
- Groch żółty 13%
- Sorgo czerwone 13%
- Pszenica 10%
- Jęczmień obłuskany 8%
- Peluszka brązowa 5%
- Sorgo białe 4%
- Kukurydza czerwona 3%
- Groch zielony 3%
- Soja 3%
- Peluszka arvika 3%
- Krokosz barwierski 3%
- Wyka brązowa 3%
- Ryż 3%
- Słonecznik czarny 3%
- Słonecznik iryga 3%


Zapraszam również na inne nasze aukcje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 20 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 4939214696968 |
| Kod producenta | Karma pasza do gołębi Rozpłodowa R Ełpol 25kg |
| Marka | Ełpol |
| Rodzaj | karma |
| Nazwa handlowa | Karma, pasza dla gołębi Rozpłodowa R Ełpol 25kg |
| Opakowanie | inne |
| Typ karmy | karma rozpłodowa, karma uniwersalna, karma zimowa, inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 25 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 25.1 |





