Karma mokra dla psa juniora z drobiem TEO junior
4,49 zł
987 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Karma mokra dla psa TEO Junior Bogata w drób
Opakowanie: 415g
W karmie TEO JUNIOR zawarte jest wszystko, czego potrzebują szczenięta i młode psy do prawidłowego wzrostu. Doskonale zbilansowany, bogaty w witaminy posiłek. Zawiera odpowiednie dla rosnącego psa składniki mineralne. Receptura karmy wspiera odporność, zdrowie zębów i dziąseł, właściwy stan skóry i sierści oraz wzmacnia kości. To smakowita propozycja w menu najmłodszych Pupili.
Skład: 52% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (14% drób), roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne.
Dodatki dietetyczne / 1 kg: witamina A: 1 300 j.m., witamina D3: 220 j.m., witamina E: 30 mg, siarczan cynku jednowodny: 112 mg, siarczan manganu jednowodny: 3,5 mg, siarczan miedzi pięciowodny: 3 mg
Składniki analityczne: Białko surowe: 8,0%, Włókno surowe: 0,4%, Oleje i tłuszcze surowe: 6,0%, Popiół surowy: 3,0%, Wilgotność: 81,0%, Wapń: 0,3%, Fosfor: 0,25%
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| EAN | 5906731509322 |
| Kod producenta | Karma mokra dla szczeniąt Teo Junior 415g |
| Marka | TEO |
| Wiek zwierzęcia | szczenięta i młode psy |
| Smak | drób |
| Waga produktu | 0.415 |
| Nazwa handlowa | Karma mokra dla szczeniąt szczeniaków Teo Junior 415g |
| Karmy specjalne | nie dotyczy |
| Wielkość psa | wszystkie rasy |
| Rodzaj opakowania | puszka |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |




