Karma mokra dla kota z wołowiną TEO 850g puszka
8,50 zł
1000 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Karma mokra dla kota: TEO BOGATA W WOŁOWINĘ.
Opakowanie: 850g
Karmy mokre TEO stanowią bardzo dobrze zbilansowane posiłki dzięki dodanym witaminom i minerałom. Doskonale zaspokajają potrzeby żywieniowe kotów, więc nie potrzeba sięgać po dodatkową suplementację. Karmy TEO charakteryzują się lekkostrawnością, wysoką smakowitością oraz wysoką strawnością. Dodatkowymi atutami, które wpływają pozytywnie na spożywanie karmy jest różnorodność dostępnych smaków i zwiększona podaż wody w karmie.
Skład: 45% mięsa i produktów pochodzenia zwierzęcego (14% wołowina), roślinne ekstrakty białkowe, substancje mineralne.
Dodatki dietetyczne / 1 kg witamina A: 1 300 j.m., witamina D3: 160 j.m., witamina E: 16 mg, siarczan cynku jednowodny: 40 mg, siarczan manganu jednowodny: 4 mg, siarczan miedzi pięciowodny: 3,5 mg, siarczan żelaza jednowodny: 35 mg, tauryna: 450 mg
Składniki analityczne: Białko surowe: 8,0%, Włókno surowe: 0,4%, Oleje i tłuszcze surowe: 4,5%, Popiół surowy: 2,5%, Wilgotność: 81,0%
Na innych aukcjach znajdą Państwo również inne smaki.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,9 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 5 × 5 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Waga produktu | 0.85 |
| EAN | 5906731503962 |
| Kod producenta | Karma mokra dla kota wołowina TEO 850g puszka |
| Marka | TEO |
| Wiek zwierzęcia | koty dorosłe |
| Smak | wołowina |
| Karmy specjalne | nie dotyczy |
| Nazwa handlowa | Karma mokra dla kota z wołowiną wołowina wół TEO 850g puszka |
| Rodzaj opakowania | puszka |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.9 |



