Karma do psa Pupil Prime Mini kurczak wołowina 1,4
24,49 zł
978 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Karma sucha dla PUPIL PRIME mini – kurczak wołowina.
Opakowanie: 1,4kg
Psy małych ras są często bardzo wybredne i mają stosunkowo duże zapotrzebowanie na energię. Karma sucha dla psa PUPIL Prime Quality MINI poprzez zbilansowanie wartości odżywczych, zapewni odpowiedni posiłek, pozytywnie wpływając na zdrowie i samopoczucie psa. Optymalna wartość kaloryczna pomaga w utrzymaniu odpowiedniej wagi ciała. Proporcje granulek są dopasowane do wielkości zębów małych psów, co nie tylko wpływa na higienę jamy ustnej, ale pozwala również na łatwe rozgryzanie granuli. W składzie nie znajdziemy konserwantów i sztucznych aromatów.
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 30% (kurczak 50%, wołowina 16%), pszenica pełnoziarnista, kukurydza, ryż, oleje i tłuszcze, produkty pochodzenia roślinnego (w tym pulpa buraczana 2,5%), wątróbka (3%), suszone drożdże browarniane, siemię lniane, ziarna Chia, substancje mineralne, glukozamina, chondroityna.
Dodatki: dodatki dietetyczne/ 1kg: witamina A: 13 100 j.m., witamina D3: 1 400 j.m., witamina E: 200 mg, siarczan cynku jednowodny: 250 mg, siarczan manganu jednowodny: 95 mg, siarczan miedzi pięciowodny: 20 mg.
Dodatki: przeciwutleniacze.
Składniki analityczne: białko surowe: 25,0%, włókno surowe: 2,5%, tłuszcz surowy: 14,0%, popiół surowy: 5,8%, kwasy tłuszczowe Omega-3: 0,2%, kwasy tłuszczowe Omega-6: 2,5%.
PAMIĘTAJ, ABY TWÓJ PIES MIAŁ ZAWSZE ŚWIEŻĄ WODĘ DO PICIA
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod producenta | Karma dla psa Pupil Mini kurczak wół 1,4kg |
| Marka | PUPIL |
| Wiek zwierzęcia | psy dorosłe |
| Wielkość psa | rasy małe (<10 kg) |
| Smak | kurczak |
| Waga produktu | 1.4 |
| Karmy specjalne | nie dotyczy |
| Nazwa handlowa | Karma dla psa Pupil Prime Mini kurczak wołowina drób wół 1,4kg |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.6 |
| EAN | 5906731502415 |




