Karma dla psa z drobiem Canis 415 g puszka drób
3,66 zł
902 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Karma mokra dla psa (kawałki mięsa w sosie) – Canis
Opakowanie: 415g
Smak: Drób
Karma mokra CANIS to pełnoporcjowy i pyszny posiłek dla dorosłego psa.
Wyprodukowana z wysokiej jakości, odpowiednio skomponowanych surowców, dostarczy Twojemu pupilowi niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały, zapewniając mu tym samym zdrowie i kondycję.
Dodatek witaminy A wpływa na doskonały wzrok, stan skóry i sierści. Witamina D3 zapewnia odpowiedni wzrost i mocne kości. Witamina E pełni rolę przeciwutleniacza, uodparnia układ immunologiczny, blokuje procesy starzenia się komórek.
KARMA NIE ZAWIERA ŚRODKÓW KONSERWUJĄCYCH I UZALEŻNIAJĄCYCH.
ZAWSZE PAMIĘTAJ O ŚWIEŻEJ WODZIE DLA SWOJEGO PSA!
Zapraszam również na inne nasze aukcje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | PUPIL |
| Waga produktu | 0.415 |
| Kod producenta | Canis dla Psa z drobiem puszka 415g |
| Wiek zwierzęcia | karma uniwersalna |
| Smak | drób |
| Nazwa handlowa | Canis mokra karma dla Psa z drobiem puszka 415g drób kurczak |
| Karmy specjalne | nie dotyczy |
| Wielkość psa | wszystkie rasy |
| Rodzaj opakowania | puszka |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.5 |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| EAN | 5906731507434 |



