Karma dla gołębi Lotowa Wdowiec L BEST NATURAL 20k
70,00 zł
994 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Karma dla gołębi Lotowa Wdowiec Mistrzów – BEST NATURAL
Opakowanie: 20 Kg
Wysokiej jakości mieszanka dla gołębi stosowana w okresie intensywnych lotów. Brak roślin strączkowych powoduje, iż mieszanka jest lekkostrawna, a dzięki kukurydzy curbis dostarcza dużo energii, co przyczyni się do wspaniałych rezultatów w lotach.
Skład:
Sorgo czerwone – 19%
Kukurydza curbis – 16%
Sorgo białe – 14%
Krokosz barwierski – 8%
Jęczmień łuskany – 7%
Kukurydza czerwona – 7%
Ryż paddy – 7%
Popcorn – 6%
Słonecznik – 5%
Wyka – 4%
Len – 3%
Ryż naturalny – 3%
Rzepak jary – 1%


Zapraszam również na inne nasze aukcje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 20 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Zastosowanie | inne |
| Kod producenta | Lotowa Wdowiec L dla gołębi Best Natural 20kg |
| Marka | inna |
| Rodzaj | karma |
| Nazwa handlowa | Karma dla gołębi Lotowa Wdowiec Mistrzów L BEST NATURAL 20kg dla gołębi na loty |
| Opakowanie | inne |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 20 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 20.1 |





