Karma dla gołębi gołąb Junior Lotowa Ełpol 25kg
85,00 zł
9 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

JL Karma dla gołębi Junior Lotowa – Ełpol
Opakowanie: 25 Kg
Karma przeznaczona dla młodych gołębi uczestniczących w lotach konkursowych. Uzupełnia zapotrzebowanie na składniki odżywcze i regeneracyjne. Odpowiednie proporcje składników stanowią niezbędne źródło energii, wspomagają jednocześnie regenerację organizmu po lotach.
Skład:
- Kukurydza drobna 24%
- Jęczmień obłuskany 10%
- Sorgo czerwone 10%
- Peluszka brązowa 8%
- Sorgo białe 8%
- Groch żółty 8%
- Groch zielony 7%
- Proso złote 5%
- Krokosz barwierski 4%
- Proso czerwone 3%
- Ryż paddy 3%
- Słonecznik łuszczony 2%
- Słonecznik czarny 2%
- %Słonecznik iryga 2%
- Siemię lniane 2%
- Mozga kanaryjska 2%


Zapraszam również na inne nasze aukcje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 20 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Karma dla gołębi Junior Lotowa JL Elpol 25kg |
| Marka | Ełpol |
| Rodzaj | karma |
| Nazwa handlowa | Karma dla gołębi Junior Lotowa JL Elpol 25kg |
| Opakowanie | zgrzewany worek |
| Typ karmy | karma dla młodych gołębi, karma energetyczna, inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 25 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 25.1 |





