Karma dla gołębi Champion Extra Best Natural 20 kg
85,00 zł
995 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Karma dla gołębi Champion Extra CH – BEST NATURAL
Opakowanie: 20 Kg
Skład:
Kukurydza bordo – 17%
Krokosz barwierski – 14%
Dari – 15%
Ryż paddy – 11%
Kukurydza curbis – 10%
Sorgo czerwone – 9%
Jęczmień łuskany – 9%
Proso – 6%
Popcorn – 4%
,Fasola mung – 3%
Gryka – 1%
Konopie – 1%


Informacje dodatkowe
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 20 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | inna |
| Opakowanie | inne |
| Rodzaj | karma |
| Typ karmy | inny, karma dietetyczna, karma energetyczna |
| Zastosowanie | inne |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 20 |
| Kod producenta | Karma dla gołębi Champion Extra Best Natural |
| Nazwa handlowa | Karma dla gołębi Champion Extra Best Natural 20 kg CH |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 22 |





