Karabińczyk ocynkowany, 60 x 6 mm, 6 szt, blister, Kerbl
21,65 zł
Brak w magazynie
Opis
- grubość materiału: 6mm
- długość: 60mm
- materiał: ocynkowany metal
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,17 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 cm |
| Drugi kod | 3092 |
| Marka | KERBL |
| Kod dostawcy | 3092 |
| Waga netto | 0.17 kg |
| Główny EAN-13 | 4018653300923 |
| Długość | 60 mm |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 7326 90 98 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Poprzedni kod SKU | 01-2326 |
| Pakowanie - informacja logistyczna | 1 |



