Kantar dla konia Classy, granatowy, roz. Pony, Covalliero
136,73 zł
25 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- klasyczny elegancki kantar
- nagłówek i nachrapnik z regulacją za pomocą sprzączki trzpieniowej i z miękką wyściółką
- z odpornego na zużycie materiału i z mocnymi szwami
- praktyczne otwieranie i zamykanie kantara karabińczykiem
- masywne i zgrabne okucia
- metalowe oczka zapobiegają wyrywaniu trzpieniowej sprzączki
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,22 kg |
|---|---|
| Marka | COVALLIERO |
| Kolor producenta | granatowy |
| Drugi kod | 3224730 |
| Główny EAN-13 | 4018653243626 |
| Kod dostawcy | 3224730 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Waga netto | 0.22 kg |
| Kod CN | 4201 00 00 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/50 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Pakowanie - informacja logistyczna | 1/50 |
| URL Key | kantar-dla-konia-classy-granatowy-roz-pony-covalliero-3224730 |
| Kolor | granatowy |
| EAN-13 | 4018653243626 |
| Kod taryfy celnej | 4201 00 00 |
| Widoczny w e-commerce | Tak |
| Kraj pochodzenia | Indie |
| Ilość w opakowaniu | 1.0000 |
| Opis zwyczajowy | WYROBY SIODLARSKIE I RYMARSKIE DLA ZWIERZĄT, POSTRONKI,SMYCZE, NAKOLANNIKI, KAGAŃCE,UBIORY PSÓW |
| Wielokrotność j.m. bazowej | 1.0000 |
| Nazwa | Kantar dla konia Classy, granatowy, roz. Pony, Covalliero |
| Nowość w katalogu | Tak |
| Opis | <ul><li>klasyczny elegancki kantar</li><li>nagłówek i nachrapnik z regulacją za pomocą sprzączki trzpieniowej i z miękką wyściółką</li><li>z odpornego na zużycie materiału i z mocnymi szwami</li><li>praktyczne otwieranie i zamykanie kantara karabińczykiem</li><li>masywne i zgrabne okucia</li><li>metalowe oczka zapobiegają wyrywaniu trzpieniowej sprzączki</li></ul> |
| Waga brutto | 0.22 kg |
| Tax Class | VAT23 |
| ABC | B |
| Grupa księgowa | Towary 23% |
| Jednostka miary | Sztuka |
| Główny kod kreskowy typ | EAN13 |
| Jednostka zakupowa | Sztuka |
| Jednostka magazynowa | Sztuka |
| Visibilty CA | Not |
| Jednostka sprzedażowa | Sztuka |
| Base | /2/0/207589_Hauptbild__3224729_635b.jpg |
| Display WeSupply Delivery Estimation | Tak |
| Small | /2/0/207589_Hauptbild__3224729_635b.jpg |
| Meta title | Kantar dla konia Classy, granatowy, roz. Pony, Covalliero |
| Display Product Options In | Block after Info Column |
| Thumbnail | /2/0/207589_Hauptbild__3224729_635b.jpg |
| Meta description | Elegancki kantar dla konia Covalliero, roz. Pony, granatowy. Wygodna regulacja, miękka wyściółka, mocne szwy i praktyczny karabińczyk. Idealny wybór! |
| Artykuł | 3224730 |
| Grupa Asortymentowa - nazwa | Kantary |
| Zdjęcie 1 | 6/3/5/b/635b7e3a6cc110e2113405ed6085da194983bbdf_207589_Hauptbild__3224729.jpg |
| Nazwa branży | Branża 04 |
| Kod branży | 2004 |
| Zdjęcie 2 | b/c/2/1/bc21296af898bf1317af5c71c56641421436c376_174877_Zusatzbild__3224731.jpg |
| Zdjęcie 3 | c/1/9/2/c192f6d8dba7b2e90e3aab6571f0c9c8de038e3e_174876_Zusatzbild__3224731.jpg |
| Zdjęcie 4 | e/0/1/f/e01f7ea9ecad3cda98e8f6169e44b315db0a902c_174875_Zusatzbild__3224731.jpg |
| Zdjęcie 5 | 8/1/6/b/816b513eca2e79a3b2da50eaadd6b5987c222c93_175519_Anwendungsbild__3224731.jpg |
| Minimalna ilość do zamówienia | 1.0000 |
| Enable RMA | 2 |
| Grupa Asortymentowa - kod | 110301000000 |
| Stan magazynowy | 4.0000 |
| Stan magazynowy - maksimum | 6.0000 |
| Stan magazynowy - minimum | 4.0000 |
| Cena PL14 | 45.840000 |
| Cena PL15 | 41.300000 |
| Cena PL23 | 49.550000 |
| Cena PL24 | 49.550000 |
| Cena PL25 | 49.550000 |
| Cena PL01 | 0.000000 |
| Cena PL02 | 55.750000 |
| Cena PL03 | 55.750000 |
| Cena PL04 | 49.550000 |
| Cena PL05 | 49.550000 |
| Cena PL06 | 0.000000 |
| Sugerowana cena detaliczna brutto | 72.730000 |
| Rozmiar | Pony |







