Horsemix Respiro Herbs dla koni na oddech Dolfos
89,99 zł
975 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Horsemix Respiro Herbs – Dolfos
Opakowanie: 500g
Horsemix® Respiro Herbs zawiera substancje przyczyniające się do zapobiegania problemom oddechowym, wzmocnienia odporności organizmu.
Składniki preparatu posiadają właściwości detoksykujące, wspomagają odkrztuszanie zalegającej wydzieliny, ułatwiają oddychanie, łagodzą podrażnienia.
Wskazania
• Wspomagająco w schorzeniach dróg oddechowych
• Wsparcie przy alergii wziewnej
• Wspomagająco w zapaleniu dróg oddechowych i kaszlu
• Wytwarzanie nadmiernej ilości śluzu
• Nawracające problemy dróg oddechowych
• Rekonwalescencja po chorobach układu oddechowego
• Okres obniżonej odporności
Instrukcja stosowania
1 miarka (25 g) na konia dziennie
W razie potrzeby ilość można zwiększyć
Preparat nie zawiera żadnych substancji wymienionych na liście substancji zakazanych – FEI Equine Prohibited Substances List (EPSL).
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,6 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 5903772195415 |
| Kod producenta | Horsemix Respiro Herbs dla koni Dolfos 500g |
| Marka | Dolfos |
| Nazwa | Horsemix Respiro Herbs dla koni na układ oddechowy Dolfos 500g |
| Rodzaj | suplement |
| Waga | 0.5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.6 |



