Gryt AS 4 grit dla gołębi Patron 2,5 kg
16,00 zł
997 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Gryt AS 4 Patron
Opakowanie: 2,5kg
GRYTY AS-4 Są grytami o bogatym składzie naturalnym. Zróżnicowanie ilościowe i procentowe składników podstawowych, jak też użycie odpowiednich dodatków ma na celu dostosowanie zapotrzebowania ze względu na okres hodowlany, wiek gołębi, a także porę roku.
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 × 30 × 20 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Marka | Patron |
| Rodzaj | karma |
| Kod producenta | Gryt AS4 grit z węglem kamień Patron |
| Nazwa handlowa | Gryt AS4 grit z węglem kamień anyż muszle Patron 2,5kg |
| Opakowanie | zgrzewany worek |
| Postać | gryt |
| Typ karmy | inny |
| Zastosowanie | inne |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 2.5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.6 |
| EAN | 5905261070494 |




