Groch zielony dla gołębi, ptaków ziarno
5,89 zł
948 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Groch zielony.
Cena dotyczy 1kg.
- bardzo dobre źródło błonnika
- wspaniale działa na poprawę układu pokarmowego
- wspomaga dobre trawienie (lepsze działanie układu pokarmowego)
- wspomaga prawidłowe działanie jelit
- utrzymuje ptaki w bardzo dobrej kondycji
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | zastępcze |
| EAN | 5903981040698 |
| Kod producenta | Groch zielony 1 kg |
| Marka | SIM |
| Nazwa | Groch zielony 1 kg |
| Metoda wędkowania | uniwersalna |
| Waga | 1 |
| Przeznaczenie | amury, karasie, karpie, klenie, leszcze, płocie |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |




