Grit gryt dla gołębi mineralny z anyżem 2,5kg
13,50 zł
966 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Gryt mineralny mieszany z anyżem – Best Natural
Opakowanie: 2,5 Kg
Grit mineralny to mieszanka paszowa uzupełniającanatuarlnego pochodzenia, przeznaczona dla gołębi. Minerały zawarte w gricie budują układ kostny gołębi, usprawniają trawienie oraz wzmacniają skorupy jaj. Grit jest niezbędny do właściwego trawienia ziaren.
Sposób użycia:
Do stosowania w ciągu całego roku, w zależności od aktualnych potrzeb fizjologicznych.
Skład:
- palona glinka
- węglan wapnia
- mielone nasiona anyżu
- wapń 29%
- sód 0,18%
- fosfor 0,02%

Zapraszam również na inne nasze aukcje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 10 × 5 cm |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Gryt Grit mieszany do gołębi 2.5 Best Natural |
| Marka | inna |
| Rodzaj | karma |
| Nazwa handlowa | Gryt Grit mieszany dla gołębiz anyżem 2.5kg Best Natural |
| Opakowanie | zgrzewany worek |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 2.5 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2.5 |




