Gervit W witaminy dla gołębi Rohnfried 250 ml
79,99 zł
1000 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Gervit W – witaminy dla gołębi. Rohnfried
Opakowanie: 250 ml
- 18 witamin
- Wyrównuje niedobór witamin
- Wspomaga procesy metaboliczne
Gervit-W jest produktem dodawanym zarówno do wody jak i do karmy zbożowej w okresie lęgowym, lotowym, pierzenia, wystaw i przy niekorzystnych warunkach pogodowych. Ma on na celu wyrównanie niedoborów witaminowych wynikających z niedoborów żywieniowych (np. przy karmieniu gołębi tylko mieszankami zbożowymi). Podawanie Gervit-W zaleca sie także w momentach większego zapotrzebowania na witaminy, szczególnie po okresach wielkiego wysiłku, a także w celu wspomagania procesów metabolicznych.
Zalecane stosowanie:
Gervit-W podaje sie w okresie lęgowym i lotowym 2 razy w tygodniu – 2 pełne nakrętki = 10 ml Gervit-W na 2 litry wody lub 1,5 kg karmy zbożowej. W pozostałych okresach roku wystarczy dawka aplikowana raz w tygodniu. W celu zaspokojenia większego zapotrzebowania na witaminy należy aplikować Gervit-W kilka razy w tygodniu. W okresie lotowym nie podaje się Gervit-W w dniu koszowania.

Informacje dodatkowe
| Waga | 0,25 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Rodzaj | witaminy i aminokwasy |
| Zastosowanie | poprawa ogólnej kondycji |
| Kod producenta | Gervit W witaminy dla gołębi Rohnfried 250ml |
| Marka | Röhnfried |
| Nazwa handlowa | Gervit W witaminy do wody dla gołębi Rohnfried 250ml |
| Opakowanie | plastikowa butelka |
| Postać | płyn |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Pojemność | 0.25 |
| Waga | 0.25 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.25 |
| EAN | 4041489000026 |




