Gastro-cid dla gołębi przeciw pasożytom Patron 250
58,89 zł
967 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Gastro-cid Patron
Opakowanie: 250g
Gastro-Cid antybakteryjny i przeciwpasożytniczy preparat na bazie naturalnego olejku z oregano i kwasów organicznych. Składniki czynne zawarte w olejku wykazują wysoką aktywność biobójczą przeciw bakteriom, grzybom, oraz robakom. Ponadto posiadają silne działanie odkażające, wykrztuśne,rozkurczowe i uspokajające. Dodatkowo został wzbogacony w zestaw kwasów organicznych o najwyższej skuteczności antybakteryjnej. Korzystnie wpływa na prawidłowy stan i funkcjonowanie organizmu ptaka, co w konsekwencji prowadzi do wzrostu jego zdrowotności , kondycji i wydolności. Preparat jest doskonałym profilaktykiem kokcydiozy.
Dawkowanie:
- w czasie wysokiego obciążenia organizmu, loty, rozpłód, pierzenie: – 2-4 razy w tygodniu 1-3 g/kg karmy
- w okresie spoczynku i zimą: – 2 razy w tygodniu 2g/kg karmy
- w przypadku wystąpienia zaburzeń pokarmowych, biegunek, objawów kokcydiozy: – przez 5 kolejnych dni 3 g/kg karmy
- gołębie młode : – przez 2-3 kolejne dni po odstawieniu 2-3 g/kg karmy
- w pozostały okresie profilaktycznie 2 g/kg karmy.
Zapraszam również na inne nasze aukcje.

Informacje dodatkowe
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Zastosowanie | inne |
| Kod producenta | Gastro Cid dla gołębi 250g Patron |
| Marka | Patron |
| Rodzaj | probiotyki i prebiotyki |
| Nazwa handlowa | Gastro Cid dla gołębi 250g Patron antybakteryjny |
| Opakowanie | plastikowe pudełko |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 0.25 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.3 |




