Filtr krążkowy do mleka, śr. 115 mm, 100 szt., Can Agri
14,43 zł
131 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- Przeznaczone do stosowania w gospodarstwach w których mleko pozyskiwane jest za pomocą dojarki bańkowej lub poprzez dój ręczny
- Wykonane z kalandrowanej 25-cio gramowej włókniny poliestrowo wiskozowej
- Wysokie właściwości filtrujące, optymalnie szybki przepływ mleka oraz wytrzymałość na rozerwanie zarówno w stanie mokrym jak i suchym gwarantują wysoką jakość filtra
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,057 kg |
|---|---|
| Marka | Canagri |
| Kod CN | 8434 90 00 |
| Główny EAN-13 | 5908266956015 |
| ø Średnica | 115 mm |
| Aktualność | Oferta stała |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1/30 |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Waga netto | 0.057 kg |



