Economic Smakers Dla Chomika Vitapol 90 g 2 szt.
10,25 zł
997 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Economic Smakers Dla Chomika – Vitapol
Opakowanie: 90 g, 2 szt.
Smakers® economic to doskonałe urozmaicenie codziennej diety chomików podany w formie kolby. Pełen ziaren zbóż, płatków grochu bogatych w wartościowe białka i marchewkę.
Skład: Pszenica, kukurydza, sorgo czerwone, proso żółte, słonecznik pasiak, marchew, siemię lniane, groch, mąka pszenna. Składniki analityczne: białko surowe (ozn. Met. Kjeldahla) min. 9,5%, tłuszcz surowy min. 2,91%, włókno surowe max. 8,01%, popiół surowy max. 2,66%, wilgotność max. 12%.
Podawać jako przysmak uzupełniający karmę podstawową.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,15 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| Waga produktu | 0.9 |
| EAN | 5904479011565 |
| Kod producenta | Economic Smakers Dla Chomika Vitapol 90 g |
| Marka | Vitapol |
| Nazwa handlowa | Economic Smakers Dla Chomika Vitapol 90 g 2 szt. |
| Rodzaj karmy | przysmaki |
| Typ | kolba |
| Karmy specjalne | karma uniwersalna |
| Opakowanie | kartonik |
| Rodzaj zwierzęcia | chomik, koszatniczka, królik, mysz, myszoskoczek, świnka morska, szczur, szynszyla, wiewiórka |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 2 |
| Cechy dodatkowe | z witaminami |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.15 |



