Dolvit HMB stymulator na loty DOLFOS 100g
40,00 zł
1000 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Dolvit HMB DG wytwórni DOLFOS
Opakowanie: 100G
Rozpuszczalny w wodzie preparat dla gołębi.
Mieszanka paszowa uzupełniająca.
Właściwości:
Dolvit HMB DG to rozpuszczalna w wodzie mieszanka uzupełniająca dla gołębi zawierająca HMB (sól wapniowa 3-hydroksy-3-metylomaślanu) – krótkołańcuchowy kwas tłuszczowy, który powstaje w organizmie w sposób naturalny w niewielkich ilościach z leucyny.
Substancja ta zwiększa odporność mięśni na zmęczenie i sprzyja przyrostowi masy mięśniowej.
Efekty podawania preparatu to przyrost siły, większa ilość energii, lepsza wytrzymałość i kondycja gołębia.
Regularne podawanie Dolvit HMB DG zwiększa efektywność lotu, to podstawa sukcesów lotowych.
Skład:
glukoza, chlorek sodu
Informacje dodatkowe
- Sól wapniowa 3-hydroksy-3- metylomaślanu (HMB): 300 g/kg
Składniki analityczne
Białko surowe 0%, Włókno surowe 0%, Oleje i tłuszcze surowe 0%, Popiół surowy 3%, Wapń 0,4%, Sód 0,7%, Fosfor 0%
Stosowanie:
1,5 g mieszanki na 1 litr wody, tj.1 miarka na 2 litry wody podaje się na ok. dwa tygodnie przed pierwszym konkursem i kontynuuje przez cały okres trwania sezonu lotowego.

Zapraszam również na inne nasze aukcje.
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 5030328619665 |
| Kod producenta | Dolvit HMB stymulator na loty DOLFOS 100g |
| Marka | Dolfos |
| Rodzaj | witaminy i aminokwasy |
| Nazwa handlowa | Dolvit HMB stymulator na loty dla gołębi forma wydolność DOLFOS 100g |
| Opakowanie | plastikowe pudełko |
| Typ karmy | inny |
| Cechy dodatkowe | brak |
| Waga | 0.1 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.2 |




