Dolfos Dolmix BZ Dla Bydła Krów Mlecznych Na Zasuszenie 2 kg
16,50 zł
951 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
⭐️Dolmix BZ – Mieszanka Paszowa Uzupełniająca dla Krów w Okresie Zasuszenia⭐️
✅ Dolmix BZ to wysokiej jakości mieszanka paszowa uzupełniająca, przeznaczona specjalnie dla krów w okresie zasuszenia właściwego. Dzięki starannie dobranym witaminom, mikro- i makroelementom oraz substancjom buforującym, preparat skutecznie wspiera organizm krowy, przygotowując go do porodu oraz laktacji.

➡️ Korzyści stosowania:
✅ Niweluje niedobory mineralno-witaminowe
✅ Wspiera organizm w okresie zasuszenia
✅ Ogranicza ryzyko deficytów energetycznych
✅ Zapobiega zaburzeniom metabolicznym po porodzie
✅ Wzmacnia odporność i poprawia jakość siary

✅ Kompleks witamin i minerałów dla krów zasuszonych
✅ Zapobiega niedoborom wapnia i innych składników odżywczych
✅ Wzmacnia organizm przed porodem i laktacją
✅ Zawiera substancje buforujące

➡️ Dawkowanie
✅ 100 g na sztukę dziennie
✅ Opakowanie: 20 kg





Informacje dodatkowe
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 15 × 15 cm |
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Kod producenta | Dolmix BZ 10kg |
| Marka | Dolfos |
| Przeznaczenie | dla bydła |
| Waga | 20 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 20.1 |














