Bat skokowy kryształki srebrny 65 cm Covalliero
54,99 zł
1000 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis

Bat skokowy z kryształkami firmy Covalliero
Długość: 65 cm
Kolor: srebrny
- rączka z tworzywa sztucznego z błyszczącymi aplikacjami
- materiał: włókno szklane
Informacje dodatkowe
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN | 4018653936429 |
| Kod producenta | Bat skokowy srebrny 65 cm Covalliero |
| Marka | Covalliero |
| Model | Bat skokowy kryształki srebrny 65 cm Covalliero |
| Rodzaj | bat |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1 |



