Antystresowe kółko do gryzienia na łańcuchu dla trzody, Kerbl
58,71 zł
69 w magazynie
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu :)
Opis
- Z nadających się do żywności, naturalnie odnawialnych surowców
- Polikwas mlekowy otrzymywany z trzciny cukrowej wzmocniony włóknami drzewnymi
- Organiczny i bezpieczny materiał
- Długa żywotność
- Biokompatybilny
- Ulegające biodegradacji
- Wolne od GMO
- Wyselekcjonowane, zgodne z HACCP drewno liściaste z certyfikowanej, zrównoważonej gospodarki leśnej
- Może być stosowany dla prosiąt do max. 25 kg
- Prosięta gryzą i bawią się gryzakami
-
Z łańcuchem do zawieszania 75 cm
- Średnica: 18 cm
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,382 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 cm |
| Drugi kod | 22605 |
| Marka | KERBL |
| ø Średnica | 18 cm |
| Kod dostawcy | 22605 |
| Waga netto | 0.382 kg |
| Kolor producenta | czerwony |
| Główny EAN-13 | 4018653226056 |
| Długość | 75 cm |
| Stawka VAT | VAT 23% |
| Kod CN | 3926 90 97 |
| Pakowanie (szt./karton/paleta) | 1 |
| Aktualność | Oferta stała |
| Poprzedni kod SKU | 02-0078 |






